V jednotě je síla!

A proto se naše sesterská společnost BEL Power Solutions and Protection rozhodla spojit s dalšími velikány na trhu pro aplikace 48V přímé konverze pro napájení CPU, paměti a AISIC a společně vytvořili alianci „POWER STAMP“. 

Aliance Power Stamp byla vytvořena s cílem definovat a standardizovat produktový formát a funkce, které poskytují standardní modulární board-mounted řešení pro výkonové aplikace pro konverzi z 48Vin na přímé napájení nizkonapětových aplikací s vysokým proudem.

Tyto 48V přímé konverze DC-DC modulů – nebo „power stamps“ – jsou primárně využívány velkými datovými centry (např. CPU, DDR, FPGA, ASIC), z nichž mnohé jsou principy Open Compute Project (OCP).

Některé z prvních architektur procesorů, které mají být řešeny aliancí Power Stamp, jsou procesory Intel VR13 Skylake, procesory Intel VR13-HC Ice Lake, paměti DDR, procesory a zařízení architektury IBM POWER9 (P9) využívající protokol PMBus AVS nebo protokol SVID.

Power Stamp aliance nabízí společnosti OCP a datacentrům řadu obchodních a technických výhod.

 

Prohlášení o poslání PS Aliance:

Vyvíjejte standardy pro měniče stejnosměrného napětí, zejména ty, které se používají pro přímou konverzi 48V.

  

Zajistěte zákazníkům praktickou úroveň alternativních zdrojů a zároveň umožněte diferenciaci v topologii, obvodech a výkonu od více nezávislých výrobců, aby byl umožněn konkurenční trh.

„Řešení typu plug-and-play umožňuje alianci Power Stamp oslovit nejen dodavatele datových center, ale také výrobce vysoce výkonných počítačů a dodavatelů telekomunikačních zařízení, protože Power stamps budou snadno integrovatelné do jejich stávajících systémů, “

„Řízení efektivity a hustoty výkonu až na úroveň desky otevřeným způsobem sleduje hodnoty iniciativ, jako je projekt OCP Open Compute Project a Project Scorpio, a umožňuje každému prodejci, aby se zaměřil na své vlastní odborné znalosti a zkušenosti.“

Maggie Shillington

analytička výzkumu IT infrastruktury, datacenter a cloudu, IHS Markit

ČLENOVÉ:

Členové aliance Power Stamp jsou experty pro OCP (Open Compute Project)

ARTESYN Embedded Technologies

BEL Power Solutions

FLEX

STMicroelectronics

 

V případě zájmu o více informací nás kontaktujte:

8 + 3 =