Společnost ISP Consulting a Internet pro všechny opět po roce pořádají pro všechny poskytovatele připojení k internetu, telekomunikační firmy a odbornou veřejnost i kohokoliv dalšího se zájmem o telekomunikace na první letošní konferenci Kam kráčí telekomunikační sítě 2018, která se bude konat ve čtvrtek 19.4 2018. Kapacita 300 účastníků byla opět pokořena před ukončením registrace.

Minulý rok účast dosáhla rekordní hranici 560 účastníků. Tento rok, je to přesně 10 let co proběhla historicky první konference. A co to znamená? ŽE LETOŠNÍ AKCE BUDE VELKÁ PARÁDA! Bel si tuhle akci nemůže nechat ujít a samozřejmě bude u toho a stane se jedním z partnerů. Díky partnerství na konferenci, se můžete zastavit u našeho stánku. …a co všechno na našem stánku uvidíte?

Chytrá FTTx řešení pro jednodušší život

Od Optiboxu S8, IANOS fiber management system, až po CT systems aktivní prvky pro kvalitní infrastrukturu FTTx.
… máte se tedy opravdu na co těšit!

Program

Nosnými tématy konference jsou sítě 5G, strategie rozvoje v Evropské unii a v České republice, a s tím související změny ve spektru. Některé změny jsou pro regionální společnosti rizikem, ale mnoho změn přinese naopak příležitosti a možnosti rozvoje. Dalším nosným tématem je druhé kolo dotační výzvy, s člověkem úplně nejpovolanějším, náměstkem pro internetizaci České republiky, Ondřejem Malým. Třetím nosným tématem jsou legislativní změny v usnadnění výstavby. Další témata, jako speciální otázky pro GDPR a ePrivacy, technologické a marketingové know-how, budeme probírat s přednášejícími z předních firem v oboru.

Večerní program

Po přednáškách přijde na řadu oblíbená tombola a těšit se můžete také na bohatý večerní program. Letošní jubilejní ročník se ponese ve znamení rocku! Můžete se těšit na dámskou rockovou kapelu The Apples, dále vás necháme vstoupit do virtuální reality, chybět nebudou ani kolonožky a tradiční pánské pivní disciplíny.

V průběhu večera se můžete těšit na stand-up comedy Ivy Pazderkové! K rockové muzice patří také silné stroje, těšte se na motorky Harley Davidson!