Společnost BEL Power Solution představuje řadu SPSPFE3 18kW Power Shelves (Police pro napájecí moduly) , které jsou kompatibilní s designem Open Compute rozvaděčů.  
Společnost Bel Power Solutions and Protection, skupina Bel (NASDAQ: BELFA a BELFB), přední světový výrobce zařízení pro správu napájení, představuje Power Shelves pro napájecí moduly SPSPFE3-05G a SPSPFE3-06G, které poskytují rektifikaci, správu a distribuci napájení z 3-fázového střídavého napětí (3f+N+PE) do hlavního výstupu 12 VDC pro napájení architektur středních sběrnic až do 15 kW (5+1) vysoce výkonných serverů, routerů a síťových switchů.
    Každý Power Shelve SPSPFE3 může být konfigurován až se 6 napájecími zdroji PFE3000-12-069RA nebo TET3000-12009RA, které jsou schopné výměny za chodu, bez přerušení napájení, i redundance a obsahují dva AC třífázové vstupy (jeden vstupní modul napájí 3 napájecí moduly).       Díky plnému digitálnímu ovládání pro lepší výkon je chlazení řízeno ventilátorem řízeným DSP řadičem. Police jsou kompatibilní s konstrukcí rozvaděče Open Compute s jednoduchou nebo trojitou výstupní sběrnicí (SPSPFE3-05G trojitá, SPSPFE3-06G single). Police zahrnují systémovou komunikaci pomocí protokolu I2C / PMBus ™, což umožňuje plné sledování dodávek, ovládacích prvků a programování. Vícenásobné ochrany, jako je přehřátí, výstupní přepětí a výstupní proudové přetížení, jsou také standardní. Je k dispozici vždy pohotovostní výstup +12 V 60 W, stejně jako slot pro volitelnou síťovou kartu, která může být součástí police nebo zakoupena samostatně. Síťové rozhraní poskytuje monitorovací a řídicí funkce prostřednictvím základního ethernetového portu 10/100 MB a může být připojen přímo do sítě pro správu datových center.